Eczane Projesi

Gülmek İyileştirir Derneği ve Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, “Oyun tüm çocukların hakkı” sloganıyla yola çıkarak Türkiye’de eczaneler aracılığı ile yürütülmüş en kapsamlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeye başladı.

Derneğin Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) ile başlattığı iş birliği ile,  toplam 100 eczanede bilgilendirici broşürlerle 100 bin kişiye ulaşılması ve bu eczanelerde satılacak Gülmek İyileştirir Derneği ürünlerinin geliri ile kanser tedavisi gören ve bağışıklığı baskı altında olup sosyalleşemeyen, okula gidemeyen çocukların tamamen ücretsiz faydalanabileceği yepyeni bir Hijyenik Oyun Merkezi açılması hedefleniyor.

Projeye katılım için: info@gulmekiyilestirir.org.tr

 

      

 


Kanser Savaşçısı Minikler İçin 4. Hijyenik Oyun Merkezi

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği ve Gülmek İyileştirir Derneği’nin ortak çalışması ile kanser savaşçısı minikler için 4. Hijyenik Oyun Merkezi kurulacak.

Gülmek İyileştirir Derneği, ciddi hastalıklarla savaşan ve bu sebeple gülmeye ihtiyacı olan çocuklar ve ailelerine psiko-sosyal destek sağlıyor. İstanbul’da Altunizade, Şişli ve Pendik’te tamamen ücretsiz olan hizmetleri ile birlikte, Hijyenik Oyun Merkezleri’nde daha fazla çocuğun oyun ile buluşmasını hedefliyor.

Derneğin Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) ile başlattığı iş birliği ile, toplam 100 eczanede bilgilendirici broşürlerle 100 bin kişiye ulaşılması ve bu eczanelerde satılacak Gülmek İyileştirir Derneği ürünlerinin geliri ile kanser tedavisi gören ve bağışıklığı baskı altında olup sosyalleşemeyen, okula gidemeyen çocukların tamamen ücretsiz faydalanabileceği yepyeni bir Hijyenik Oyun Merkezi açılması hedefleniyor.

Türkiye’de Eczaneler Aracılığı ile Gerçekleştirilen En Büyük Sosyal Sorumluluk Projesi

Gülmek İyileştirir Derneği ve Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, “Oyun tüm çocukların hakkı” sloganıyla yola çıkarak Türkiye’de eczaneler aracılığı ile yürütülmüş en kapsamlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeye başladı. Projenin tanıtım ve bilgilendirilmesi Haziran ayında Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen bir toplantıyla, derneğin Yönetim Kurulu üyelerinden olan İlker Ayrık’ın sunumu ile gerçekleşti.

İlker Ayrık konuşmasında, “Bu kadar harika eczacının desteği ile bence bu iş tamam. 19 Mayıs’ta Samsun’da 4. merkezimizi hep birlikte açıyoruz!” dedi. Toplantıda PGED Başkanı Armağan Ener, bu önemli iyilik hareketinde yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken, Gülmek İyileştirir Derneği Kurucusu Aslı Bastıyalı, kendi kızlarının lösemi tedavisi süresince yaşadıkları zorlukları, 3 yıla yakın süren tedavi boyunca bağışıklığı baskılanmış çocuklara özel, hijyen koşulları sağlanmış oyun alanlarına ne kadar çok ihtiyaç duyduklarını ve kızı iyileştikten sonra Gülmek İyileştirir Derneği’ni kurarak, hayatlarının en zor döneminden geçen bu çocuklar ve ailelerini Hijyenik Oyun Merkezleri ve ücretsiz psikolog desteği ile gülümsetmeyi hedeflediklerini aktardı.

Proje, Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği üyeleri tarafından büyük bir ilgi ve destekle karşılanırken, Hijyenik Oyun Merkezi kurulması amacıyla tüketicilere sunulacak olan bileklik ve hijyen setlerinin eczanelere teslimatına Ağustos ayı itibarıyla başlandı. İlk adımı İstanbul’da atılan projenin diğer illere de yayılarak, büyük bir iyilik hareketine dönüşmesi bekleniyor.

Kanser savaşçısı miniklere özel 4. Hijyenik Oyun Merkezi’nin 2022 yılında faaliyete geçebilmesi için destek vermek isteyen tüm eczacılarımızı projeye dahil olmaya davet ediyoruz. Başvuru için: 0216 450 12 71
Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad
  E-Posta
  Telefon
  Mesajınız
  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0216 909 21 70

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
  Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

  Telefon
  0212 924 99 12

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Pendik Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Fevzi Çakmak Mah. Erzincan Cad. No:118/C Evrapark Sitesi
  Pendik İstanbul

  Telefon
  0216 208 92 50

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2022 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad
   E-Posta
   Telefon
   Mesajınız