Ekibimiz

UFUK GÜNEŞ

KAYNAK, İLETİŞİM VE GÖNÜLLÜ KOORDİNATÖRÜ

1990 yılında Kocaeli’nde doğdu. Edirne Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans öğrenimini Kocaeli Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik  Bölümü’nde tamamladı. Lisans öğrenimi  sırasında üniversitenin radyosunda editör-spiker olarak program hazırlayıp sundu ve ayrıca Posta Gazetesi’nin Trakya ekinde muhabirlik yaptı. Stajını ulusal bir kanal olan ATV de ana kumanda biriminde tamamladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra uzun süre Aylık Bağımsız Sanat Dergisi Kolaj Art’ta editörlük yaptı. Lisans eğitimine paralel olarak spikerlik-sunuculuk, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, kurumsal imaj ve itibar yönetimi gibi eğitimler alarak kariyerini kurumsal iletişim uzmanlığına hazırladı. Bu süreçte Avon Türkiye ve The Socks Company firmalarının kreatif ekibinde görev aldı. Son olarak hareket teknolojileri, sanal gerçeklik ve simülatörler alanında uzmanlaşmış bir teknoloji firması olan Amega Entertainment’ta Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştı. 2020 yılında IAAPA Virtual Expo Asia’da liderlik panosunda en yüksek puanı alarak ödül kazandı. 2021 yılında çalıştığı şirketin Kalite Yönetim Temsilcisi olarak atandı. 2022 yılı Mart ayı itibari ile Gülmek İyileştirir Derneği’nde Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümündeki yüksek lisans eğitimini derece yaparak yüksek onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Halen Gülmek İyileştirir Derneği’nin temsilciliğini yapmaktadır ve Temmuz 2023 itibariyle Kaynak, İletişim ve Gönüllü Koordinatörü olarak görev almaktadır.

ufukg@gulmekiyilestirir.org.tr


DENİZ KÖNEZ

HİJYENİK OYUN MERKEZLERİ KOORDİNATÖRÜ/ÖĞRETMEN

1987 doğumlu olan Deniz Könez Çocuk gelişimi lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Önlisans Sosyal Hizmetler bölümü okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 6 yıl öğretmenlik yaptı. 2018 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen, 2023 yılından itibaren ise Hijyenik Oyun Merkezleri Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

deniz@gulmekiyilestirir.org.tr


AZRA NEŞE CANBOLAT

MALİ İŞLER YÖNETİCİSİ

1980 doğumlu olan Azra Neşe Canbolat, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünde okudu. İş hayatına SMMM Serhad ŞARA muhasebe bürosunda başladı. Daha sonra Alemdar Holding firmasında Mali İşler Direktörlüğü yaptı. Alman şirketi olan Meridien GmbH’de muhasebe ve finans departmanında sistem kurdu. 2023 yılı Temmuz ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Mali İşler Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

 

 

nesec@gulmekiyilestirir.org.tr


GİZEM KULAKKAYA

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM UZMANI

1996 doğumlu olan Gizem Kulakkaya, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden mezun olmuştur. Staj deneyimini Başakşehir Sosyal Hizmet Merkezinde, dezavantajlı bireylerin ev ziyaretlerine katılıp sosyal inceleme raporları ve durum tespit raporları yazarak tamamlamıştır. Özellikle ihmal ve istismara maruz kalan çocuklar ve çocuk resimlerinin analizi gibi konularda eğitimlere katılmıştır. 2021 yılında Gülmek İyileştirir Derneğinde masal okuyarak başlayan gönüllülük süreci, ofis faaliyetlerine ve kaynak geliştirme çalışmalarına katılmakla devam etmiştir. 2022 Ekim ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Şişli Hijyenik Oyun Merkezi’nde Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

gizemk@gulmekiyilestirir.org.tr


ARZU ALEYNA DURSUN

ŞİŞLİ OFİS YÖNETİCİSİ – KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM UZMANI

2000 doğumlu olan Arzu Aleyna Dursun, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi AUZEF Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümünde de eğitimine devam etmektedir. Bağcılar Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İnsan Kaynakları İşe Alım Departmanında gönüllü stajyerlik, aynı zamanda Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Biyomedikal ve Klinik Mühendislik Birimi ve Tıbbi Sarf Depo Biriminde stajyerlik yapmıştır. Keman, piyano, gitar, ukulele, kalimba gibi enstrümanlar çalmasıyla beraber dans, drama, boks ve tenis eğitimi almıştır. Gönüllü olarak katıldığı Sağlık Öğrenci Forumu ve SayGel gibi topluluklar sayesinde blog yazma, sağlık alanında araştırmalar yapma, sunum yapma yetkinlikleri kazanmıştır. Sağlık Öğrenci Forumu Medya Koordinatörlüğü ve Etkinlik Koordinatörlüğü Ekip Üyesi olarak görev yapmıştır. SayGel’de Koordinasyon Sorumlusu ve Kan Akademi’de LinkedIn Sorumlusu olarak görevlerine devam etmektedir. 2020 yılında Gülmek İyileştirir Derneği ile tanışarak ofis gönüllülüğü yapmaya başlamıştır. 2022 Temmuz ayından 2023 Şubat ayına kadar Gülmek İyileştirir Derneği Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi’nde Ofis Yöneticiliği; 2023 Şubat ayından itibaren Şişli Hijyenik Oyun Merkezi’nde Ofis Yöneticiliği ile Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

arzua@gulmekiyilestirir.org.tr


HÜMEYRA ÖZKAN

ALTUNİZADE OFİS YÖNETİCİSİ – KAYNAK GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI

1998 doğumlu olan Hümeyra Özkan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Maaş Tahakkuk Biriminde stajyerlik yapmıştır. Kadirhan İnşaat A.Ş’de 4 ay sekreterlik yaptıktan sonra Dumanlar İletişim A.Ş.’de 4 ay satış danışmanlığı ve Oftek İnşaat A.Ş’de 5 ay sekreterlik görevini tamamlamıştır. Öğrenimi esnasında Hisar Hastanesi’nde 6 ay ve mezuniyeti sonrasında Medicana Kadıköy Hastane’sinde 3 ay Hasta Danışmanı olarak görev yapmıştır. 2022 yılında Gülmek İyileştirir Derneği ile tanışarak ofis gönüllülüğü yapmaya başlamıştır. 2023 Şubat ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi’nde Ofis Yöneticisi ve Kaynak Geliştirme Uzman Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

humeyrao@gulmekiyilestirir.org.tr


SONGÜL BAYRAM

ÖĞRETMEN

1988 doğumlu olan Songül Bayram lise eğitimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde okumuş olup yüksek eğitimini de Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünde tamamlamıştır. 2009 yılından itibaren çeşitli kurumlarda farklı yaş gruplarına ve özel eğitim gerektiren çocuklara Okul Öncesi Öğretmenliği ve Usta Öğreticilik yapmıştır. Gülmek İyileştirir Derneği bünyesinde de ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklarımıza öğretmenlik yapmaya devam etmektedir.

songulb@gulmekiyilestirir.org.tr


 

HİLAL DEMİRCAN

ÖĞRETMEN

1999 doğumlu olan Hilal Demircan Lise ve üniversite eğitimlerini çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2019 yılı itibari ile çeşitli kurumlarda çeşitli yaş grupları ile anaokulu ve kreş alanında öğretmenlik deneyimi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lise ve üniversite hayatı boyunca gördüğü stajlarla deneyimlerini güçlendirmiştir. Şişli belediyesi gündüz bakım evi ve Turkan Saydan gündüz bakım evinde lise stajlarını tamamlamıştır. Mutlu Yuvam anaokulun da üniversite stajını tamamladı ve  ardından üniversiteden mezun oldu. Sarıyer de bulunan özel bir kreşte sınıf öğretmeni olarak ilk iş deneyimini kazandı. 2023 Mayıs ayında Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaya başlamıştır.

hilald@gulmekiyilestirir.org.tr


 

AYŞE SIDIKA ADIBELLİ

GEZİCİ TIR – PSİKOLOG

1994 doğumlu olan Ayşe Sıdıka Adıbelli, Çağ  Üniversitesi Psikoloji Bölümün’den yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur, ayrıca Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır .Üniversite eğitimi sırasında Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Yaprak Psikiyatri ve Psikolojik Danışma ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda stajlarını yapmıştır. Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi ,Psikolojik İlk  Yardım Eğitimi ,Kriz ve Yas Danışmanlığı Eğitimi, Çocuk-Ergen BDT Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çocuk Testleri Eğitimi ,Çocuklar ve Ergenler İçin Psikolojik Sağlamlık Programı (ÇEPSP-101) Uygulayıcı Eğitimi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitim’lerini almıştır. 2018 yılından itibaren kolejde ,özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde ve özel psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmalarını sürdürmüştür. 6 Şubat depreminden itibaren Afet Psikososyal Destek Platformu’nda gönüllü psikolog olarak afetzedelere psikososyal destek vermiştir. 2023 Nisan ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nde psikolog olarak görev yapmaya başlamıştır.

 


GAMZE AKDOĞAN

GEZİCİ TIR – ÖĞRETMEN

2000 yılında Hatay’da doğan Gamze Akdoğan 2018 yılında Osman Ötken Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversiteyi okurken 2021 yılının Ağustos ayında Psikoland Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde gönüllü stajyerlik yaptı. Daha sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden 2022 yılının Şubat ayında Psikoloji Bölümü’nden hem fakülte hem de bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. 2022-2023 yıllarında Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’nden Uygulayıcı Oyun Terapisi Eğitimi aldı.

Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad

  E-Posta

  Telefon

  Mesajınız

  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0216 909 21 70

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
  Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

  Telefon
  0212 924 99 12

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Pendik Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Fevzi Çakmak Mah. Erzincan Cad. No:118/C Evrapark Sitesi
  Pendik İstanbul

  Telefon
  0216 208 92 50

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2023 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad

   E-Posta

   Telefon

   Mesajınız

   https://demo-slot-online.com/

   http://www.medytox.com/-/demo-slot/

   https://inisa.ac.id/wp-content/languages/

   https://ecommerce.saintjohn.sch.id/Backup/demo-habanero/

   https://mtt.ac.th/wp-content/languages/th/pgslot/

   https://tesbakat.plb.ac.id/user_guide/lucky-neko/

   https://smpmuh-cimanggu.sch.id/alumni/wwg/

   https://inisa.ac.id/event/aztec-gems/

   https://sdhjisriati1smg.sch.id/testendik3/pyramid-bonanza/

   https://zis.plb.ac.id/assets/wild-bandito/

   https://perpus.plb.ac.id/help/koi-gate/

   https://jualinlaptop.id/pragmatic-play-situs-judi-slot-tergacor-rtp-maxwin-gampang-menang/

   https://www.disegnifacili.com/slot-akun-pro-server-rusia-slot-gacor-olympus/

   https://bwindustrial.com/media-center/newsletter/daftar-link-slot-server-thailand-super-gacor-gampang-maxwin/

   https://riha.ma/slot-server-luar/

   https://staff.budiluhur.ac.id/joko.christian/2023/08/20/situs-slot-luar-negeri-paling-gacor-maxwin-saat-ini/

   https://www.collectivestatus.com/

   https://en.dailypakistan.com.pk/11-Aug-2023/slot-thailand-2023/

   https://en.dailypakistan.com.pk/26-Jun-2023/slot-server-rusia/

   https://sekolahsabilillah.sch.id/slot-thailand/

   https://imcolmedica.com.co/akun-pro-thailand-slot-server-thailand-no-1-hanya-disini/https://imcolmedica.com.co/akun-pro-thailand-slot-server-thailand-no-1-hanya-disini/

   https://policy.m-culture.go.th/web-upload/server-thailand/

   https://evaluate.m-culture.go.th/web-upload/akun-thailand/

   https://minisite.dlt.go.th/web-upload/slot-thailand/

   https://princess-1000.sgp1.cdn.digitaloceanspaces.com/index.html

   https://mahjong-ways-gddfz.ondigitalocean.app/

   https://slot853.com/

   https://babaslot.pro/

   https://babaslot.me/

   https://gajah88slot.com/

   https://gajah88slot.org/