Ekibimiz

UFUK GÜNEŞ

KAYNAK, İLETİŞİM VE GÖNÜLLÜ KOORDİNATÖRÜ

1990 yılında Kocaeli’nde doğdu. Edirne Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans öğrenimini Kocaeli Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik  Bölümü’nde tamamladı. Lisans öğrenimi  sırasında üniversitenin radyosunda editör-spiker olarak program hazırlayıp sundu ve ayrıca Posta Gazetesi’nin Trakya ekinde muhabirlik yaptı. Stajını ulusal bir kanal olan ATV de ana kumanda biriminde tamamladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra uzun süre Aylık Bağımsız Sanat Dergisi Kolaj Art’ta editörlük yaptı. Lisans eğitimine paralel olarak spikerlik-sunuculuk, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, kurumsal imaj ve itibar yönetimi gibi eğitimler alarak kariyerini kurumsal iletişim uzmanlığına hazırladı. Bu süreçte Avon Türkiye ve The Socks Company firmalarının kreatif ekibinde görev aldı. Son olarak hareket teknolojileri, sanal gerçeklik ve simülatörler alanında uzmanlaşmış bir teknoloji firması olan Amega Entertainment’ta Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştı. 2020 yılında IAAPA Virtual Expo Asia’da liderlik panosunda en yüksek puanı alarak ödül kazandı. 2021 yılında çalıştığı şirketin Kalite Yönetim Temsilcisi olarak atandı. 2022 yılı Mart ayı itibari ile Gülmek İyileştirir Derneği’nde Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler  bölümündeki yüksek lisans eğitimini birincilikle yüksek onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Halen Gülmek İyileştirir Derneği’nin temsilciliğini yapmaktadır ve Temmuz 2023 itibariyle Kaynak, İletişim ve Gönüllü Koordinatörü olarak görev almaktadır.

ufukg@gulmekiyilestirir.org.tr


DENİZ KÖNEZ

HİJYENİK OYUN MERKEZLERİ KOORDİNATÖRÜ/ÖĞRETMEN

1987 doğumlu olan Deniz Könez Çocuk gelişimi lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Önlisans Sosyal Hizmetler bölümü okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 6 yıl öğretmenlik yaptı. 2018 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen, 2023 yılından itibaren ise Hijyenik Oyun Merkezleri Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

deniz@gulmekiyilestirir.org.tr


AZRA NEŞE CANBOLAT

MALİ İŞLER YÖNETİCİSİ

1980 doğumlu olan Azra Neşe Canbolat, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünde okudu. İş hayatına SMMM Serhad ŞARA muhasebe bürosunda başladı. Daha sonra Alemdar Holding firmasında Mali İşler Direktörlüğü yaptı. Alman şirketi olan Meridien GmbH’de muhasebe ve finans departmanında sistem kurdu. 2023 yılı Temmuz ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Mali İşler Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

 

 

nesec@gulmekiyilestirir.org.tr


GİZEM KULAKKAYA

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM UZMANI

1996 doğumlu olan Gizem Kulakkaya, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden mezun olmuştur. Staj deneyimini Başakşehir Sosyal Hizmet Merkezinde, dezavantajlı bireylerin ev ziyaretlerine katılıp sosyal inceleme raporları ve durum tespit raporları yazarak tamamlamıştır. Özellikle ihmal ve istismara maruz kalan çocuklar ve çocuk resimlerinin analizi gibi konularda eğitimlere katılmıştır. 2021 yılında Gülmek İyileştirir Derneğinde masal okuyarak başlayan gönüllülük süreci, ofis faaliyetlerine ve kaynak geliştirme çalışmalarına katılmakla devam etmiştir. 2022 Ekim ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nde Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

gizemk@gulmekiyilestirir.org.tr


YASİN OSMANOĞLU

KAYNAK GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI

1996 yılında İstanbul da doğdu. Atilla Uras Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Gedik Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde eğitim aldı. Belli bir süre kendi işletmesinin yöneticiliğini yaptı. Sonrasında Mado’da depoda, Tözenler İplik’te pazarlamada ve Özge Peyzaj’da satın alma departmanlarında çalıştı. Halen İstanbul Üniversitesi Sivil Havacılık Bölümünde okumaktadır. 2024 Şubat ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneğinde Kaynak Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

yasino@gulmekiyilestirir.org.tr

Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad

  E-Posta

  Telefon

  Mesajınız

  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0552 683 97 15

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Maltepe Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Cevizli Mah. Tugay yolu Cad. No 20
  Maltepe/İstanbul

  Telefon
  0544 211 85 05

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2024 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad

   E-Posta

   Telefon

   Mesajınız