Ekibimiz

NAZİMET TAN

KOORDİNATÖR

1989 doğumlu olan Nazimet Tan, Sakarya Üniversitesi ve Umeå Universitet (İsveç) Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı uzmanlığını aldı. 2011 yılından bu yana sivil toplum alanında aktif olarak çalışıyor. Manetho online eğitim platformunda editörlük yaptı. Türkiye’deki sivil toplum kuruluşlarının araştırılması, toplumda çevre bilincinin oluşturulması, gençlik programları dahilinde gönüllülüğün yaygınlaştırılması, gözlem evlerindeki çocukların topluma kazandırılması proje çalışmalarında yer aldı. Çocuk ve aile çalışmaları saha araştırmalarında birebir bulunmanın yanı sıra proje yürütücüsü ve birim yöneticisi pozisyonunda görev aldı. Kanser ile mücadelede aile hayatının önemi ve toplumsal farkındalığı sağlamanın yolları üzerine oluşturduğu projeler öncülüğünde ekip yöneticiliği yaptı. Hasta ve hasta yakınlarına sosyal hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti verdi. 2021 Ocak ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde çalışmaktadır.

nazimett@gulmekiyilestirir.org.tr


MELİKE SARIOĞLAN

KAYNAK GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ

1988 doğumlu olan Melike Sarıoğlan, İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo & Televizyon Programcılığı bölümünde ki eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli televizyon kanallarında ekonomi muhabirliği yapmıştır. Türk Telekom firmasında bayi kalite yönetmenliği ve çeşitli dijital ajanslarda müşteri ilişkileri, kurumsal iletişim alanlarında görev yapmıştır. En son Unicef Türkiye Milli Komitesi’nde Destekçi ilişkileri Sorumlusu olarak görev almış ve 2021 yılı Ağustos ayı itibari ile Gülmek İyileştirir Derneği Kaynak Geliştirme ve İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.

melikea@gulmekiyilestirir.org.tr


     UFUK GÜNEŞ

KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ

1990 yılında Kocaeli’nde doğdu. Edirne Anadolu Lise’sinden mezun olduktan sonra, lisans öğrenimini Kocaeli Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik  Bölümü’nde tamamladı. Lisans öğrenimi  sırasında üniversitenin radyosunda editör-spiker olarak program hazırlayıp sundu ve ayrıca Posta Gazetesi’nin Trakya ekinde muhabirlik yaptı. Stajını ulusal bir kanal olan ATV de tamamladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra uzun süre Aylık Bağımsız Sanat Dergisi Kolaj Art’ta editörlük yaptı. Lisans eğitimine paralel olarak spikerlik-sunuculuk, grafik tasarım, sosyal medya, kurumsal iletişim üzerine eğitimler alıp kariyerini kurumsal iletişim uzmanlığına hazırladı. Bu süreçte Avon ve The Socks Company firmalarının kreatif ekibinde görev aldı. Son olarak hareket teknolojileri, sanal gerçeklik ve simülatörler alanında uzmanlaşmış bir teknoloji firması olan Amega Entertainment’ta Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştı. 2020 yılında IAAPA Virtual Expo Asia’da liderlik panosunda en yüksek puanı alarak ödül kazandı. 2021 yılında çalıştığı şirketin Kalite Yönetim Temsilcisi olarak atandı. 2022 yılı Mart ayı itibari ile Gülmek İyileştirir Derneği’nde Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.

ufukg@gulmekiyilestirir.org.tr


ASLI YILDIZ

UZMAN PSİKOLOG

1992 doğumlu olan Aslı YILDIZ, Özyeğin Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Uluslararası Aile Terapisi Derneği (IFTA) tarafından akredite edilen Özyeğin Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi yüksek lisans programından yüksek onur derecesi ile mezun oldu. ÖzüÇam Çift ve Aile Merkezi’nde yoğun süpervizyon eşliğinde klinik çalışmalarına başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda çocuklarla oyun terapisi müdahaleleri içeren psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi. Aynı zamanda, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli ilkokullarda çocuk gelişimi alanında seminerler verdi. APT onaylı (Association of Play Therapy) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi’ni Reyhana Seedat süpervizörlüğünde tamamladı. Mind+More Psikolojik Danışmanlık bünyesinde Uzman Psikolog olarak çocuk, aile ve yetişkinlerle psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi, eğitim ve atölye programları uyguladı. Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çeşitli dernek ve vakıflarda çocuklar ile çalıştı. 2021 Ağustos ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Uzman Psikolog olarak çalışmaktadır.

asliy@gulmekiyilestirir.org.tr


SALİH YİĞİT

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

1984 doğumlu olan Salih Yiğit, Beykent Üniversitesi Makine Teknisyenliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerindeki eğitimlerini tamamlayıp; başta Anadolu Ateşi ve Türk Telekom olmak üzere farklı kurumsal firmaların, Mali İşler-Finans, Satın alma ve Eğitim departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. Ayrıca Türkiye de gerçekleşmiş Olimpiyat organizasyonlarında ve dezavantajlı grupların yararına gerçekleşen Avrupa Birliği Bakanlığı destekli projelerde yönetici olarak görev yapmıştır. 2020 yılı başından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nin Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

salihy@gulmekiyilestirir.org.tr


ÖNAY DEMİRKAYA

GÖNÜLLÜ YÖNETİCİSİ

1994 doğumlu olan Önay Demirkaya, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden onur belgesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi bittikten sonra ise Altınbaş Üniversitesinde İngilizce hazırlık okumuştur. Sosyal Hizmet eğitimi esnasında ve mezun olduktan sonra edindiği bilgiler sayesinde, STK alanında mesleki gelişimini sağlamak için bir çok STK’da gönüllü ve profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. İlk olarak, Bağımsız Yaşam Derneği’nde madde bağımlısı bireylerle 1 yıllık staj gerçekleştirmiştir. Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı’nda, Gençlik Merkezi Programı kapsamında çocuk adalet sistemine giren, tahliye sonrası ve/veya suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 yaş aralığında çocuklarla çeşitli eğitici atölyelerde rol aldıktan sonra burada profesyonel olarak çalışma hayatına başlamıştır. Burada çalıştığı süre boyunca STGM merkezinin bir çok eğitimine katılmıştır. Akademik çalışma olarak ise ekip arkadaşlarıyla birlikte ‘’Çocuk Suçluluğu Alanında Uygulanan Önleyici ve Onarıcı Çalışmalar’’ adlı tez yazmıştır. 2019 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nde çalışmaktadır.

onayd@gulmekiyilestirir.org.tr


MERVE ŞAHİN TOPRAK

OFİS YÖNETİCİSİ

1996 doğumlu Merve Toprak, Yalova Üniversitesi MYO’ da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü bitirmiştir. Yalova Üniversitesi bünyesinde 4.’sü düzenlenen UMYOS15 adlı uluslararası projede Koordinatör öğrenci olarak görev almıştır. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Sağlık Yönetimi programında lisans eğitimini tamamlamıştır.
Farklı kurumsal firmalarda staj deneyimleri olmuş ve sonrasında VM Medicalpark Pendik Hastanesinde Koordinatör Çocuk Hekimi Asistanlığı yapmıştır. Net Boru firmasında da kısa bir süre Yönetici Asistanlığı yapmış olup, 2021 Haziran ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezinde Ofis Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

mervet@gulmekiyilestirir.org.tr


BURÇİN GÖKDERE

OFİS YÖNETİCİSİ

1995 doğumlu Burçin Gökdere, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü 2017 senesinde dereceyle bitirmiştir. 2018 yılında ise Çift Anadal yaptığı Sosyoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı, Kurumsal İletişim Tezli Yüksek Lisans Programında devam etmektedir. Çeşitli reklam ajanslarında stajyerlik deneyimi olan Burçin lisans eğitimini tamamladıktan sonra OTIS firmasının Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departmanında,  Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzman Yardımcısı olarak çalışmıştır.  Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nde de kısa süreli Koordinatör Yardımcılığı görevi üstlenen Burçin, 2022 Şubat ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezinde Ofis Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

burcing@gulmekiyilestirir.org.tr


DENİZ KÖNEZ

ÖĞRETMEN

1987 doğumlu olan Deniz Könez Çocuk gelişimi lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Önlisans Sosyal Hizmetler bölümü okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 6 yıl öğretmenlik yaptı. 2018 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaktadır.

deniz@gulmekiyilestirir.org.tr


SONGÜL BAYRAM

ÖĞRETMEN

1988 doğumlu olan Songül Bayram lise eğitimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde okumuş olup yüksek eğitimini de Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünde tamamlamıştır. 2009 yılından itibaren çeşitli kurumlarda farklı yaş gruplarına ve özel eğitim gerektiren çocuklara Okul Öncesi Öğretmenliği ve Usta Öğreticilik yapmıştır. Gülmek İyileştirir Derneği bünyesinde de ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklarımıza öğretmenlik yapmaya devam etmektedir.

songulb@gulmekiyilestirir.org.tr


MERVE ULUÇAY

ÖĞRETMEN

1993 doğumlu olan Merve Uluçay lise eğitimini Çocuk Gelişimi olarak tamamladıktan sonra, Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 7 yıl öğretmenlik yapmıştır. 2021 Ağustos ayında Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaya başlamıştır.

merveu@gulmekiyilestirir.org.tr


OKAN KESKİN

OFİS YÖNETİCİSİ

1988 doğumlu olan Okan Keskin Trabzon Güzel Sanatlar Anadolu Lisesine özel yetenek sınavı ile girmeye hak kazandı  ve  mezun oldu. Lisans öğrenimini   19 Mayıs Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı.  Lisans öğrenimi sırasında Samsun Devlet Opera ve Balesi Gençlik korosuna seçilerek korist olarak yer aldı. Ayrıca üniversite eğitimi boyunca Patika Müzik Grubunda yan flüt ve back vokal olarak çalıştı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Uluslararası Montessori Üye Anaokulunda 2 yıl kurum yöneticisi olarak görev yaptı.  Üniversite onaylı ve uluslararası geçerli  3-6 yaş montessori eğitmenliği sertifika programını tamamladı. Ayrıca 3-6 yaş çocuklarla montessori metodu ile müzik çalışmalarında bulundu. Daha sonra Ankara’ ya yerleşerek Özel Nesibe Aydın Kolejinde yan flüt ve müzik öğretmenliği yaptı.  Sahne sanatları çalışmalarına Akustik Araba Müzik Grubunu kurarak  devam etti. 2022 Nisan ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği 4.Hijyenik Oyun Merkezi’nde Ofis Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

okank@gulmekiyilestirir.org.tr


NİHAN KARAMAN

ÖĞRETMEN

1988 doğumlu olan Nihan Karaman, İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nü tamamladıktan sonra GCM, otizmli çocukların uygulamalı davranış analizi, okul öncesi ve döneminde müzikle kavram eğitimi, değerler eğitimi, okul öncesi dönemde kaynaştırma, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın hayat boyu öğrenme ve son olarak Montessorri Eğitimi üzerine çeşitli sertifika programlarını tamamladı. 2006’dan bu yana çocuk eğitimi, psikolojisi üzerine çalışmaktadır. Çeşitli kolej ve anaokullarında öğretmenlik yapmış olmakla beraber ayrıca, otizmli ve yardıma muhtaç çocuklarında eğitimlerini üstlenmiştir. Çocuklar ile ilgili birçok projede yer almıştır. 2022 Mayıs ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde çalışmaktadır

nihank@gulmekiyilestirir.org.tr

 

        SAVAŞ YILMAZ

                                         ULAŞTIRMA SORUMLUSU

1977 doğumlu olan Savaş Yılmaz, Gebze/Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi fen-edebiyat bölümü mezunudur. 25 yıllık kariyeri boyunca Odak İnşaat, Gesan Gemi  ve  Trendyol.com gibi kurumsal firmalarda depo, idari işler ve ulaştırma sorumlusu olarak görev almıştır. Son olarak 9 yıl boyunca Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde organ nakil aracı ile sağlık şoförlüğü görevini üstlenen Savaş Yılmaz, 2022 Şubat ayı itibarı ile Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezlerinde servis şoförü olarak görev yapmaktadır.

Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad
  E-Posta
  Telefon
  Mesajınız
  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0216 909 21 70

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
  Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

  Telefon
  0212 924 99 12

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Pendik Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Fevzi Çakmak Mah. Erzincan Cad. No:118/C Evrapark Sitesi
  Pendik İstanbul

  Telefon
  0216 208 92 50

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2022 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad
   E-Posta
   Telefon
   Mesajınız