Ekibimiz

NAZİMET TAN YILDIZ

HİJYENİK OYUN MERKEZLERİ KOORDİNATÖRÜ

1989 doğumlu olan Nazimet Tan Yıldız, Sakarya Üniversitesi ve Umeå Universitet (İsveç) Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı uzmanlığını aldı. 2011 yılından bu yana sivil toplum alanında aktif olarak çalışıyor. Manetho online eğitim platformunda editörlük yaptı. Türkiye’deki sivil toplum kuruluşlarının araştırılması, toplumda çevre bilincinin oluşturulması, gençlik programları dahilinde gönüllülüğün yaygınlaştırılması, gözlem evlerindeki çocukların topluma kazandırılması proje çalışmalarında yer aldı. Çocuk ve aile çalışmaları saha araştırmalarında birebir bulunmanın yanı sıra proje yürütücüsü ve birim yöneticisi pozisyonunda görev aldı. Kanser ile mücadelede aile hayatının önemi ve toplumsal farkındalığı sağlamanın yolları üzerine oluşturduğu projeler öncülüğünde ekip yöneticiliği yaptı. Hasta ve hasta yakınlarına sosyal hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti verdi. 2021 Ocak ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Hijyenik Oyun Merkezleri Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

nazimett@gulmekiyilestirir.org.tr


MELİKE AKAR

KAYNAK GELİŞTİRME ve İLETİŞİM YÖNETİCİSİ

1988 doğumlu olan Melike Akar, İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo & Televizyon Programcılığı bölümünde ki eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli televizyon kanallarında ekonomi muhabirliği yapmıştır. Türk Telekom firmasında bayi kalite yönetmenliği ve çeşitli dijital ajanslarda müşteri ilişkileri, kurumsal iletişim alanlarında görev yapmıştır. En son Unicef Türkiye Milli Komitesi’nde Destekçi ilişkileri Sorumlusu olarak görev almış ve 2021 yılı Ağustos ayı itibari ile Gülmek İyileştirir Derneği Kaynak Geliştirme ve İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.

melikea@gulmekiyilestirir.org.tr


DUYGU ÖZCAN SELEOĞLU

GÖNÜLLÜ KOORDİNATÖRÜ

1991 doğumlu olan Duygu Özcan Seleoğlu, Çukurova Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği Bölümü’nden 2014 yılında mezun oldu. Ardından Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi eğitim programına katılarak mezun oldu. 2010 yılında Her Şey Bir Gülücük İçin (HSBGİ) Derneğinde gönüllülük ile tanışan Duygu, şuan uzaktan gönüllü olarak etkinlik koordinatörlüğü sürdürmektedir. 2014 yılında Avrupa Gönüllülük Hizmeti (AGH) kapsamında Romanya’ya gitti. 2015 yılında çocuklarla ilgili alanda bilgi edinip kendini geliştirmek adına Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. 2016 yılında Esas Holding’in İlk Fırsat Projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı’nda İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak iki sene görev alan Duygu, 2017 Aralık ayında Common Purpose Türkiye’de idari İşler ve Program Yöneticisi olarak görev aldı. Marmara Üniversitesi’nde “Toplumsal Projeler Yönetimi ve Organizasyonu” alanında tezli yüksek lisansını tamamlamış ve bu tezden makale yazmıştır. 2021 Ağustos ayı itibariyle derneğimizde Gönüllü Koordinatörü olarak çalışmaya başlamıştır.

duygus@gulmekiyilestirir.org.tr


FATMA KAYIM

UZMAN PSİKOLOG

1988 doğumlu olan Fatma Kayım, 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversite’sinden mezun olmuştur. 2013 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Klinik Psikoloji alanındaki doktora eğitimi ise halen devam etmektedir. Akademik alandaki eğitimlerinin yanı sıra Bilişsel Davranışçı Psikoterapi ve Şema Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. Mesleğinin ilk yıllarında farklı eğitim kurumlarında psikolog olarak görev yapmış, 2016 yılı itibariyle de İstanbul Gelişim Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi ve Psikoonkoloji Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen “Psikoonkoloji Eğitimi”nde ise eğitmen olarak halen görev yapmaktadır. Eğitmenlik alanındaki çalışmalarının yanı sıra 2017-2019 yılları arasında Medikalpark Hastanesi’nde Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nde çalışmış, bağlı bulunduğu psikiyatri merkezinde ise danışmanlık hizmeti vermeye halen devam etmektedir.
Derneğimizin ilk büyük projesi olan “Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi”nin kurulduğu 2018 yılından beri derneğimizdeki ailelere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.


ASLI YILDIZ

UZMAN PSİKOLOG

1992 doğumlu olan Aslı YILDIZ, Özyeğin Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Uluslararası Aile Terapisi Derneği (IFTA) tarafından akredite edilen Özyeğin Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi yüksek lisans programından yüksek onur derecesi ile mezun oldu. ÖzüÇam Çift ve Aile Merkezi’nde yoğun süpervizyon eşliğinde klinik çalışmalarına başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda çocuklarla oyun terapisi müdahaleleri içeren psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi. Aynı zamanda, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli ilkokullarda çocuk gelişimi alanında seminerler verdi. APT onaylı (Association of Play Therapy) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi’ni Reyhana Seedat süpervizörlüğünde tamamladı. Mind+More Psikolojik Danışmanlık bünyesinde Uzman Psikolog olarak çocuk, aile ve yetişkinlerle psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi, eğitim ve atölye programları uyguladı. Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çeşitli dernek ve vakıflarda çocuklar ile çalıştı. 2021 Ağustos ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Uzman Psikolog olarak çalışmaktadır.

asliy@gulmekiyilestirir.org.tr


SALİH YİĞİT

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

1984 doğumlu olan Salih Yiğit, Beykent Üniversitesi Makine Teknisyenliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerindeki eğitimlerini tamamlayıp; başta Anadolu Ateşi ve Türk Telekom olmak üzere farklı kurumsal firmaların, Mali İşler-Finans, Satın alma ve Eğitim departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. Ayrıca Türkiye de gerçekleşmiş Olimpiyat organizasyonlarında ve dezavantajlı grupların yararına gerçekleşen Avrupa Birliği Bakanlığı destekli projelerde yönetici olarak görev yapmıştır. 2020 yılı başından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nin Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

salihy@gulmekiyilestirir.org.tr


GÖKHAN ŞAHİN

OPERASYON SORUMLUSU

1988 doğumlu olan Gökhan Şahin, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nde eğitimi aldıktan sonra, son yılını Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünde tamamlayarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümü’nde devam etmektedir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli firmalarda farklı görevler üstlenmiştir. 2018 yılında tanıştığı Gülmek İyileştirir Derneği’nde Ekim ayından itibaren Ofis yöneticiliği görevini üstlenmiş olup, Kasım 2020 tarihinden bu yana Operasyon Sorumlusu olarak görev alıyor.

gokhans@gulmekiyilestirir.org.tr


 

ÖNAY DEMİRKAYA

SOSYAL HİZMET UZMANI

1994 doğumlu olan Önay Demirkaya, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden onur belgesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi bittikten sonra ise Altınbaş Üniversitesinde İngilizce hazırlık okumuştur. Sosyal Hizmet eğitimi esnasında ve mezun olduktan sonra edindiği bilgiler sayesinde, STK alanında mesleki gelişimini sağlamak için bir çok STK’da gönüllü ve profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. İlk olarak, Bağımsız Yaşam Derneği’nde madde bağımlısı bireylerle 1 yıllık staj gerçekleştirmiştir. Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı’nda, Gençlik Merkezi Programı kapsamında çocuk adalet sistemine giren, tahliye sonrası ve/veya suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 yaş aralığında çocuklarla çeşitli eğitici atölyelerde rol aldıktan sonra burada profesyonel olarak çalışma hayatına başlamıştır. Burada çalıştığı süre boyunca STGM merkezinin bir çok eğitimine katılmıştır. Akademik çalışma olarak ise ekip arkadaşlarıyla birlikte ‘’Çocuk Suçluluğu Alanında Uygulanan Önleyici ve Onarıcı Çalışmalar’’ adlı tez yazmıştır. 2019 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nde Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

onayd@gulmekiyilestirir.org.tr


CEYDA SİVRİKAYA

SOSYAL HİZMET UZMANI

1998 doğumlu olan Ceyda Sivrikaya, İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. Lisans eğitimi boyunca Sosyal hizmetin proje araştırmalarında görüşmeci ve araştırmacı olarak görev alarak alandaki projelere katkı sağladı. 2018 yılında sivil toplum kuruluşlarından; Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Gençlik Merkezi’nde çocuklar için eğitici atölyelerde görev aldı. Nirengi Derneği’nde yarı zamanlı gönüllükle birlikte Kadının İnsan Hakları Yeni Çözümler Derneği, YÖRET Vakfı, Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşunun eğitimlerine aktif olarak katılım sağladı. 2019 yılında gönüllüsü olduğu Gülmek İyileştirir Derneği’nde Temmuz 2020 tarihinden bu yana Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev alıyor.

ceydas@gulmekiyilestirir.org.tr


MERVE ŞAHİN TOPRAK

OFİS YÖNETİCİSİ

1996 doğumlu Merve Toprak, Yalova Üniversitesi MYO’ da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü bitirmiştir. Yalova Üniversitesi bünyesinde 4.’sü düzenlenen UMYOS15 adlı uluslararası projede Koordinatör öğrenci olarak görev almıştır. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Sağlık Yönetimi programında lisans eğitimini tamamlamıştır.
Farklı kurumsal firmalarda staj deneyimleri olmuş ve sonrasında VM Medicalpark Pendik Hastanesinde Koordinatör Çocuk Hekimi Asistanlığı yapmıştır. Net Boru firmasında da kısa bir süre Yönetici Asistanlığı yapmış olup, 2021 Haziran ayından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezinde Ofis Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

mervet@gulmekiyilestirir.org.tr


DENİZ KÖNEZ

ÖĞRETMEN

1987 doğumlu olan Deniz Könez Çocuk gelişimi lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) iki yıllık Sosyal Hizmetler bölümü okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) Sosyoloji Bölümü’nde okuyor. 2012 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 6 yıl öğretmenlik yaptı. 2018 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaktadır.

deniz@gulmekiyilestirir.org.tr


SONGÜL BAYRAM

ÖĞRETMEN

1988 doğumlu olan Songül Bayram lise eğitimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde okumuş olup yüksek eğitimini de Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünde tamamlamıştır. 2009 yılından itibaren çeşitli kurumlarda farklı yaş gruplarına ve özel eğitim gerektiren çocuklara Okul Öncesi Öğretmenliği ve Usta Öğreticilik yapmıştır. Gülmek İyileştirir Derneği bünyesinde de ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklarımıza öğretmenlik yapmaya devam etmektedir.

songulb@gulmekiyilestirir.org.tr


MERVE ULUÇAY

ÖĞRETMEN

1993 doğumlu olan Merve Uluçay lise eğitimini Çocuk Gelişimi olarak tamamladıktan sonra, Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 7 yıl öğretmenlik yapmıştır. 2021 Ağustos ayında Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaya başlamıştır.

merveu@gulmekiyilestirir.org.tr


 

Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad
  E-Posta
  Telefon
  Mesajınız
  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0216 909 21 70

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
  Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

  Telefon
  0212 924 99 12

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Pendik Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Fevzi Çakmak Mah. Erzincan Cad. No:118/C Evrapark Sitesi
  Pendik İstanbul

  Telefon
  0216 208 92 50

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2021 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad
   E-Posta
   Telefon
   Mesajınız