Ekibimiz

NAZİMET TAN YILDIZ

HİJYENİK OYUN MERKEZLERİ KOORDİNATÖRÜ

1989 doğumlu olan Nazimet Tan Yıldız, Sakarya Üniversitesi ve Umeå Universitet (İsveç) Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı uzmanlığını aldı. 2011 yılından bu yana sivil toplum alanında aktif olarak çalışıyor. Manetho online eğitim platformunda editörlük yaptı. Türkiye’deki sivil toplum kuruluşlarının araştırılması, toplumda çevre bilincinin oluşturulması, gençlik programları dahilinde gönüllülüğün yaygınlaştırılması, gözlem evlerindeki çocukların topluma kazandırılması proje çalışmalarında yer aldı. Çocuk ve aile çalışmaları saha araştırmalarında birebir bulunmanın yanı sıra proje yürütücüsü ve birim yöneticisi pozisyonunda görev aldı. Kanser ile mücadelede aile hayatının önemi ve toplumsal farkındalığı sağlamanın yolları üzerine oluşturduğu projeler öncülüğünde ekip yöneticiliği yaptı. Hasta ve hasta yakınlarına sosyal hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti verdi. 2021 Ocak ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği’nde Hijyenik Oyun Merkezleri Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

nazimett@gulmekiyilestirir.org.tr


 

ELANUR BEKTAŞ

GÖNÜLLÜ KOORDİNATÖRÜ

1992 doğumlu olan Elanur Bektaş, üniversite hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve stajyer olarak çalışmıştır. 2015 yılında Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra, 2015 yılında Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nde Ofis ve Üye Asistanı olarak sivil topluma profesyonel olarak başlamıştır.2016-2020 yılları arasında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda sırasıyla Etkinlik Sorumlusu ve Gönüllü Sorumlusu olarak çalışmıştır. 2020 yılında Esas Holding’in sosyal yatırımı olan Esas Sosyal bünyesinde İlk Fırsat Program Sorumlusu olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi’nde Sivil Toplum Kuruluşları Yönetimi ve Yönetişim bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir. 2021 Nisan ayı itibariyle derneğimizde Gönüllü Koordinatörü olarak çalışmaya başlamıştır.

elanurb@gulmekiyilestirir.org.tr


 

FATMA KAYIM

UZMAN PSİKOLOG

1988 doğumlu olan Fatma Kayım, 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversite’sinden mezun olmuştur. 2013 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Klinik Psikoloji alanındaki doktora eğitimi ise halen devam etmektedir. Akademik alandaki eğitimlerinin yanı sıra Bilişsel Davranışçı Psikoterapi ve Şema Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. Mesleğinin ilk yıllarında farklı eğitim kurumlarında psikolog olarak görev yapmış, 2016 yılı itibariyle de İstanbul Gelişim Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi ve Psikoonkoloji Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen “Psikoonkoloji Eğitimi”nde ise eğitmen olarak halen görev yapmaktadır. Eğitmenlik alanındaki çalışmalarının yanı sıra 2017-2019 yılları arasında Medikalpark Hastanesi’nde Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nde çalışmış, bağlı bulunduğu psikiyatri merkezinde ise danışmanlık hizmeti vermeye halen devam etmektedir.
Derneğimizin ilk büyük projesi olan “Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi”nin kurulduğu 2018 yılından beri derneğimizdeki ailelere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.


 

SALİH YİĞİT

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

1984 doğumlu olan Salih Yiğit, Beykent Üniversitesi Makine Teknisyenliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerindeki eğitimlerini tamamlayıp; başta Anadolu Ateşi ve Türk Telekom olmak üzere farklı kurumsal firmaların, Mali İşler-Finans, Satın alma ve Eğitim departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. Ayrıca Türkiye de gerçekleşmiş Olimpiyat organizasyonlarında ve dezavantajlı grupların yararına gerçekleşen Avrupa Birliği Bakanlığı destekli projelerde yönetici olarak görev yapmıştır. 2020 yılı başından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği’nin Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

salihy@gulmekiyilestirir.org.tr


 

GÖKHAN ŞAHİN

OPERASYON SORUMLUSU

1988 doğumlu olan Gökhan Şahin, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nde eğitimi aldıktan sonra, son yılını Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünde tamamlayarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümü’nde devam etmektedir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli firmalarda farklı görevler üstlenmiştir. 2018 yılında tanıştığı Gülmek İyileştirir Derneği’nde Ekim ayından itibaren Ofis yöneticiliği görevini üstlenmiş olup, Kasım 2020 tarihinden bu yana Operasyon Sorumlusu olarak görev alıyor.

gokhans@gulmekiyilestirir.org.tr


 

CEYDA SİVRİKAYA

SOSYAL HİZMET UZMANI

1998 doğumlu olan Ceyda Sivrikaya, İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. Lisans eğitimi boyunca Sosyal hizmetin proje araştırmalarında görüşmeci ve araştırmacı olarak görev alarak alandaki projelere katkı sağladı. 2018 yılında sivil toplum kuruluşlarından; Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Gençlik Merkezi’nde çocuklar için eğitici atölyelerde görev aldı. Nirengi Derneği’nde yarı zamanlı gönüllükle birlikte Kadının İnsan Hakları Yeni Çözümler Derneği, YÖRET Vakfı, Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşunun eğitimlerine aktif olarak katılım sağladı. 2019 yılında gönüllüsü olduğu Gülmek İyileştirir Derneği’nde Temmuz 2020 tarihinden bu yana Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev alıyor.

ceydas@gulmekiyilestirir.org.tr

 


 

DENİZ KÖNEZ

ÖĞRETMEN

1987 doğumlu olan Deniz Könez Çocuk gelişimi lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) iki yıllık Sosyal Hizmetler bölümü okudu. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) Sosyoloji Bölümü’nde okuyor. 2012 yılında Özel bir anaokulunda 3-6 yaş aralığında 6 yıl öğretmenlik yaptı. 2018 yılından itibaren Gülmek İyileştirir Derneği Hijyenik Oyun Merkezi’nde öğretmen olarak görev yapmaktadır.

deniz@gulmekiyilestirir.org.tr


 

SONGÜL BAYRAM

ÖĞRETMEN

1988 doğumlu olan Songül Bayram lise eğitimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde okumuş olup yüksek eğitimini de Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünde tamamlamıştır. 2009 yılından itibaren çeşitli kurumlarda farklı yaş gruplarına ve özel eğitim gerektiren çocuklara Okul Öncesi Öğretmenliği ve Usta Öğreticilik yapmıştır. Gülmek İyileştirir Derneği bünyesinde de ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklarımıza öğretmenlik yapmaya devam etmektedir.

songulb@gulmekiyilestirir.org.tr

Hızlı İletişim Formu

  Ad - Soyad
  E-Posta
  Telefon
  Mesajınız
  Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
  Üsküdar/İstanbul

  Telefon
  0216 909 21 70

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

  Adres Bilgisi
  Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
  Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

  Telefon
  0212 924 99 12

  E-Posta
  info@gulmekiyilestirir.org.tr

  Sosyal Medya

  Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

  Copyright © 2021 Gülmek İyileştirir Derneği.
  Sorun Bildir

   Ad - Soyad
   E-Posta
   Telefon
   Mesajınız