Yönetim Kurulu

Aslı Bastıyalı – Başkan

1981 doğumlu olan Aslı Bastıyalı ODTÜ Kimya Bölümü’nü bitirdikten sonra, çeşitli reklam ve PR ajanslarında metin yazarlığı yapmış, ardından Novartis, Danone, Bayer gibi kurumsal şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarında çalışmıştır.
Son olarak 2014 yılında Bayer Tüketici Sağlığı Bölümünde Ticari Pazarlama Departman Müdürü iken kızı Bahar’a lösemi teşhisi konulması ardından kurumsal iş hayatına veda etmiştir.
2016 yılında sağlığına kavuşan Bahar’ın tedavisi sırasında yaşadıkları deneyimlerden yola çıkarak, ciddi hastalıklar ve travmalarla savaşan çocuklar ve ailelerine psikososyal destek vermek amacıyla Gülmek İyileştirir Derneği’ni kurmuştur.
Halen vaktinin tamamını Gülmek İyileştirir Derneği için çalışarak geçirmektedir.
Aslı Bastıyalı’nın yayımlanmış olan; Mevzu Derin, Anne Ben Nasıl Oldum? ve Gülmek İyileştirir isimli üç kitabı bulunmaktadır.

 Müge Şen – Başkan Yardımcısı

30 Ocak 1981’de İstanbul’da doğdu.Ortaokul ve lise eğitimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi,Radyo-Televizyon-Sinema Bölümünü bitirdi.
2000-2003 yılları arasında TRT İstanbul Televizyonu’nda yönetmen ve yapımcı yardımcılığı yaptıktan sonra, 2004’ten 2017’ye kadar farklı reklam ajansları ve kurumsal firmalarda Reklam, Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal İletişim alanlarında yöneticilik yaptı.
Aynı zamanda, 2015-2017 yılları arasında TRT Türk’te yayınlanan “Aramızda Müzik Var” programının yapım koordinatörlüğünü yürüttü.
2017 yılında eşiyle birlikte pazarlama, reklam, sosyal medya, web ve e-ticaret alanlarında danışmanlık hizmeti veren Primo Medya’yı kurdu.
2017’nin Aralık ayından beri, Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve 2020
yılının başından beri de Kaynak Geliştirme Yöneticiliği görevini yürütmekte.Doç. DR. Umut Bulut – Genel Sekreter

1979’da İzmir’de doğdu.
Orta ve lise öğrenimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
2002 yılında ODTÜ Kimya Bölümü’nü bitirdikten sonra aynı bölümde
Polimer Kimyası alanında Yüksek Lisansını ve 2004 yılında Rensselaer Polytechnic Institute Kimya bölümünde doktorasını tamamladı.
Akademik kariyerine ODTÜ ve University of Texas at Dallas’ta devam eden Umut Bulut,
halen Acıbadem Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi ve Dekan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 


Sanem Bağcı Ayrık – Sayman

1979 yılında Edirne’de doğdu. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Kariyerine, ilgi duyduğu tekstil sektöründe başladı. 2002-2009 yıllarında yerli ve yabancı bir çok tekstil firmasında farklı pozisyonlarda görev aldı, yöneticilik yaptı. 2009 -2013 yıllarında kariyerinde değişiklik yaparak senaryo ve metin yazarlığı yaptı. 2016 itibariyle yapım şirketlerinin yurtdışı ilişkilerini yönetmeye başladı. Yine aynı yıl Gülmek İyileştirir Derneği ile yolları kesişti, ve halen dernekte yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Ayrıca 2018 yılında eşi ile ortak kurmuş oldukları gıda sektöründeki şirketleri ile bu alanda da hizmet vermektedirler. Evli ve iki erkek çocuğu annesidir.İlker Ayrık

İlker Ayrık, 16 Ekim 1979’da Balıkesir’de doğmuştur.
Balıkesir Lisesi’nde eğitim hayatına devam ederken tiyatrocu olmaya karar verir.
1997 yılında tiyatro eğitimi için İstanbul’a gider ve Müjdat Gezen Sanat merkezinde 4 sene eğitim gördükten sonra tiyatro bölümünden mezun olur.
2005 yılında Aykut Taşkın ile birlikte “Pervasız Tiyatro” adlı tiyatroyu kurdu.
2000 yılından beri oynadığı birden fazla tiyatro oyununun yanı sıra birçok sinema, dizi ve reklam çalışması yaptı.
2009 yılında Geniş Aile dizisinde canlandırdığı “Mürsel” karakteri ile beğeni kazandı.
2010 yılında Çakallarla Dans filminde “Servet” karakterini canlandırdı.
2012 yılında kariyerinde bir dönüm noktası olan yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir ile sunuculuğa ilk adımını attı.
Aynı zamanda Seksenler dizisinde “Çağatay” rolü ile herkes tarafından tanındı. Tiyatroya da devam eden Ayrık,
2013 yılında Aykut Taşkın ile beraber “Uçurtma’nın Kuyruğu” adlı oyun ile seyirci karşısına çıkmaya devam etti.
Sunucu, oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra yapımcı kimliği ile de tanınan İlker Ayrık, 2014 yılında iki kurucu ortağı ile birlikte Pervasız Yapım şirketini kurdular.
Şirket kurulduğu günden beri pek çok televizyon programı, sinema filmi prodüksiyonları, tiyatro oyunu prodüksiyonu, müzik prodüksiyonu gibi içerikler üretip, yapımlarını üstlenmeye devam ediyor. 2015 yılında yapımcılığını üstlendikleri, başrol ve yönetmenliğini kendisinin yaptığı “Yapışık Kardeşler” sinema filmi ile 1 milyondan fazla izleyiciye ulaşarak büyük başarı elde etti. 2018 yılında başladığı “Yaparsın Aşkım” yarışma programının sunuculuğunu yapmaya devam ediyor.Serkan Soykan

1973 İzmir doğumlu Serkan Soykan, Ege Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Fakültesini tamamladıktan sonra ilaç sektöründe çalışmaya başlamış,  Roche, Bayer, Glaxo Smith Kline, Exeltis gibi global şirketlerde uzun süreler Tüketici Sağlığı portföy ve ekiplerini yönetmiştir. Halen ARİS ilaç Sanayii’nde Ulusal Satış ve Tanıtım Müdürü olarak görev yapmaktadır. Derya Soykan ile evli ve Ege-Deniz isimlerinde 2 çocuk sahibidir.


Cenk Bastıyalı 

1980 doğumu olan Cenk Bastıyalı, lise öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Aselsan’daki 2 yıllık deneyimi ardından 14 yıl boyunca Procter & Gamble’da çalıştı. P&G’de görev yaptığı süre içerisinde, hem yerel hem de global birçok organizasyona ve projeye liderlik etme fırsatı buldu.  P&G Türkiye organizasyonundaki son görevi olan Kadın Bağı (FemCare) Tedarik Zinciri Grup Yöneticiliği’ne getirilmeden önce, Global Kumaş Bakımı kategorisinde yeni teknoloji paketleme hattının geliştirilmesi ve  devreye alınması sürecinde proje yöneticisi olarak bir dönem Filipinler’de çalıştı. 2018 yılından beri,Bayer Tarım Ürünleri (Crop Science) Bölümü’nün Gebze’de yer alan fabrikasında Türkiye Ürün Tedariği ve Fabrika Müdürü olarak çalışmaktadır. Kurucu üyesi olduğu Gülmek İyileştirir Derneği’nin halen Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdüren Bastıyalı, evli ve 1 çocuk babasıdır.


Denetim Kurulu

Mehtap Şensoy


1982 yılında doğan Mehtap Şensoy, Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra, denetim sektöründe çalışmaya başladı. Erdikler YMM’deki 4 yıllık deneyiminin ardından, iş hayatına 10 yıldır Colgate Palmolive Temizlik Ürünleri Vergi Departmanında, Vergi Şefi olarak devem etmektedir.
Gülmek İyileştirir Derneği Denetim Kurulu Üyesi olan Mehtap Şensoy evli ve bir çocuk annesidir.Gizem Saybir


Mart 1988 İstanbul doğumlu olan Gizem Saybir, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra  ilaç sektöründe
çalışmaya başladı, halen bir ilaç firmasında Etik Uyum Direktörü olarak görev yapmaktadır. Gülmek İyileştirir Derneği’nin
kuruluşundan beri gönüllü destekte bulununan Saybir,  2020 itibariyle de Denetim Kurulu üyesi olmuştur.Güray Baygıner

1980 doğumlu olan Güray Baygıner, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.
Senaryo, tiyatro, reklam yazarı ve öğretmeni olan Baygıner kuruluşundan beri içinde bulunduğu Gülmek İyileştirir Derneği’nde Denetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

Hızlı İletişim Formu
Ad - Soyad

E-Posta

Telefon

Mesajınız

Altunizade Hijyenik Oyun Merkezi

Adres Bilgisi
Altunizade Mahallesi, Okul Sokak, Altunizade Sitesi A Blok, No:1 Da:1
Üsküdar/İstanbul

Telefon
0216 909 21 70

E-Posta
info@gulmekiyilestirir.org.tr

Şişli Hijyenik Oyun Merkezi

Adres Bilgisi
Halil Rıfat Paşa Mahallesi, İlhanlı Sokak No:14 D: 3
Şişli/İstanbul (Perpa Yanı)

Telefon
0212 924 99 12

E-Posta
info@gulmekiyilestirir.org.tr

Sosyal Medya

Sosyal medyada bizi takip ederek; yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilrsiniz.

Copyright © 2020 Gülmek İyileştirir Derneği.